Advert

İlçe başkanları 1 hafta daha bekleyecek

AK Parti’de Büyükşehir Belediye Başkan adayının açıklanmasının ardından gözler ilçe belediyelerine çevrildi. Genel Merkez'in ilçe belediye başkan adaylarını 15 Aralık’a kadar açıklayacağı belirtilirken istifa etmek isteyen ilçe başkanlarının ise 1 hafta içinde belli olacağı ifade edildi.

İlçe başkanları 1 hafta daha bekleyecek
İlçe başkanları 1 hafta daha bekleyecek admin

AK Parti’de Büyükşehir Belediye Başkan adayının belirlenmesinin ardından gözler ilçe belediye başkanlarına çevrildi. AK Parti Genel Merkezi’nin Aralık ayının ortasına kadar Büyükşehir ve il belediye başkan adaylarını açıklaması ve ardından ilçe belediye başkan adaylarına geçmesi bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Güney Amerika ziyareti sonrasında kalan 21 ilin adayını açıklaması ve daha sonra ilçe adaylrını değerendireceği belirtiliyor. İlçe belediye başkanlığı adaylığını bekleyen ilçe başkanları da genel merkezin kendileri için alacağı kararı bekliyor. 

İLÇE BAŞKANLARI 1 HAFTA DAHA BEKLEYECEK
AK Parti’de ilçe belediye başkanları belirlenmeden önce ilçe başkanlarından aday gösterilecek isimlerin istifa etmesi istenecek. Ancak günlerdir bekleyen ilçe başkanlarına genel merkezden henüz bir açıklama yapmadı. İlçe başkanlarından aday adayı olmak isteyenlerin Aralık ayının ilk haftasına kadar bekleyecekleri düşünülüyor. Aynı zamanda ilçe belediye başkan adaylarının da Aralık ayının 15’ine kadar açıklanacağı belirtildi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş