Advert

Gebze’nin sorunlarını biliyorum

AK Parti’nin Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, Gebze’de partililerle tanıştı ve ‘Gebze’nin bütün sorunlarını biliyorum’ dedi.

Gebze’nin sorunlarını biliyorum
Gebze’nin sorunlarını biliyorum admin

AK Parti’nin Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Bugün de Gebze ilçe teşkilatını ziyaret eden Büyükakın’a AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy da eşlik etti. AK Parti Gebze İlçe teşkilatında gerçekleşen ziyarete AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’le birlikte aday adayları, meclis üyeleri ve partililer katıldı. Tanışma toplantısı öncesi konuşma yapan Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebze olarak seçime ve kazanmaya hazır olduklarını söyledi. Daha sonra kısa bir konuşma yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Tahir Büyükakın’a hayırlı olsun teennisinde bulunarak Gebze olarak her zaman en büyük desteği vereceklerini söyledi. Gebze ve Büyükşehir Belediyesi olarak Gebze’ye çok büyük hizmetler yaptıklarını kaydeden Başkan Köşker, Tahir Büyükakın’ın da büyük işlere devam edeceğine inandığını söyledi.

Ardından AK parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, yaptığı konuşmada Gebze’ye güvendiğini söyledi. Gebze teşkilatlarının her zaman enerji verdiğini ifade eden Eryarsoy, 31Mart seçimlerinde de Gebze’den bekledikleri desteği alacaklarını söyledi ve Gebzelilere teşekkür etti.

GEBZE’NİN SORUNLARINI BİLİYORUM

Son olarak AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın yaptığı konuşmada Gebzelilere destekleri ve karşılama için teşekkür etti. Parti binasının dolup taştığını ifade eden Büyükakın, Gebze teşkilatına yeni ve daha büyük bir bina gerektiğini söyledi. Doğma büyüme Kocaelili olduğunu ve kentin bütün sorunlarını bildiğini ifade eden Büyükakın, Gebze’yi de çok yakından takip ettiğini söyledi. Büyükakın, “Devlet memuru olduğum içi Gebzeliler beni belki sokakta çok görmemişlerdir belki tanımıyordur ama ben Gebze’nin sokaklarında da çok gezdim. Büyükşehir’de görev yaptığım süre boyunca Gebze’nin bütün sorunlarıyla yakından ilgili oldum. Alt yapıdan üst yapıya bütün sorunlarını biliyorum” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş