Advert
Reklam

Bıyık, istifa etti

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, 7 ilçe başkanın, belediye başkan aday adaylığı için istifa ettiğini duyurdu. Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür adaylık için istifa etti.

Bıyık, istifa etti
Bıyık, istifa etti admin

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, 12 ilçe başkanı ile il binasında düzenlediği basın toplantısında bir araya geldi. İl Başkanı Abdullah Eryarsoy toplantıda yaptığı açıklamada “31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarımıza son hızımızla devam ediyoruz. 1 Aralık itibariyle de ilçe başkanlarımızın ve memurların istifası için son gün. Genel Merkezimizden 7 ilçe başkanımız içinde izin çıktı. Bu ilçe başkanlarımız  İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, Çayırova İlçe Başkanı  Ali Osman Gür, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, Kartepe İlçe Başkanı  Mustafa Kocaman, Derince İlçe Başkanımız İbrahim Şirin olma üzere 7 arkadaşımız belediye başkanlığı için istifa etmiştir. Kendilerine çıkmış oldukları yolda başarılar diliyorum” dedi 

İLÇE BAŞKANLARINA BAŞARILAR DİLEDİ
Programda konuşan AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy “ Tüm ilçe başkanlarımıza çıkmış oldukları yolda başarılar diliyorum. Bizim yolumuz dava yoludur. Arkadaşlarımız istifa ettikleri için başkan adayı değillerdir. Hiç kimsenin kesinleşmiş bir adaylığı yoktur. Bizim şuan için tek adayımız Tahir Büyükakın dır” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş