Bıyık'a görülmemiş destek

AK Parti Darıca İlçe Başkanlığı görevinden belediye başkan aday adaylığı için istifa eden Muzaffer Bıyık,coşkulu bir törenle aday adaylığı başvurusunu yaptı.Yüzlerce partili Bıyık'ı yalnız bırakmayarak destek verdi.

Bıyık'a görülmemiş destek
Bıyık'a görülmemiş destek admin
Advert

Ak Parti Darıca İlçe Başkanlığı görevinden belediye başkan aday adaylığı için istifa eden Muzaffer Bıyık,coşkulu bir törenle aday adaylığı başvurusunu yaptı. Darıca ilçe teşkilatıne gelişinde yüzlere partili tarafından karşılanan Bıyık, kalabalık tarafından meşalelerle karşılandı. Uzun süre sloganlarla Bıyık'a destek veren partililer, program boyunca büyük bir sevgi gösterisinde bulundular. Bölgenin en tecrübeli ilçe başkanı olan ve genel merkezden onay çıkmasının ardından istifasını AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’a veren Muzaffer Bıyık, dün AK Parti Darıca İlçe Teşkilatında coşkulu bir törenle aday adaylığı başvurusunu yaptı. Bıyık’ın başvurusunda açılış konuşmasını AK Parti Darıca İlçe Başkan Vekili Ufuk Acay yaptı. Acay, Bıyık’ın aldığı bu kararın partiye, Darıca’ya ve kendisine hayırlı olmasını vurgularken Bıyık için, “Gece gündüz demeden AK Parti bir oy daha fazla nasıl alır diye çalıştığına ben ve sizler biliyorsunuz. Muzaffer Bıyık başkanımızın 9 yıllık ilçe başkanlığı döneminde adaletten ayrılmadığına, AK Parti’ye kara parti dedirtmediğine şahidiz” ifadelerini kullandı. Daha sonra büyük alkışlarla kürsüye çıkan Bıyık, aday adaylığı başvuru töreninde bir konuşma yaptı. Daha sonra adaylık başvuru formunu ailesiyle birlikte Acay’a teslim eden Muzaffer Bıyık zaman zaman duygusal anlar yaşadığı açıklamalarında şunları ifade etti;

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

"Beraber çok zorlu süreçler atlattık. Görev sürem boyunca 8 seçim geçirdik ve bunların yanında 3 ilçe ve il kongresiyle birlikte 4 tane de genel merkez kongresinde Darıcamız adına güzel işler yaptık. Hangi işin içine girdiysek beraber başardık. Biz büyük bir aileyiz. Ne kadar büyük bir zenginliğin içinde olduğumuzu dün akşam fark ettim. Birçok badire atlattık ama teşkilatlar olarak her zaman genel merkezi işaret ettik.

BÜYÜKLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM
2019’da yapılacak yerel seçimlerle alakalı il başkanımıza şahsımızla alakalı bir talebimiz oldu ve genel merkezin oluruyla bu isteğimiz onaylandı. Bana böyle bir şansı tanıdıkları için siyasi büyüklerime teşekkür ediyorum. Aday adaylığı kendim adına bir haktır ama adaylık kısmettir. Hayırlısıysa biz böyle bir yola çıktık. Makam mevki peşinde değiliz, AK Parti’de 9 yıl ilçe başkanlığı yapmak büyük bir şeref.

HELAL VE HARAM ÇİZGİSİ...

Alnımıza bir leke sürdürmedik. Şerefimizle onurumuzla bugünlere kadar geldik. Adaylık tarafımıza tevdi edilirse, haram helal çizgimiz bizim asıl çizgimiz olacak. Milletin ve vatandaşın menfaati ana merkezimizde olacak. En büyük projelerimiz bu olacak. Sonuç ne olursa olsun beni tanıyanlar bilir ki ben aday açıklandığı gün kime bu görev verilirse onun yanında olacağım.

KENDİME GÜVENİYORUM
Doğma büyüme Darıcalıyım. İlçenin tüm sokaklarını bilen 200 bin nüfusu olan Darıca’da yaşamış, esnaflık yapmış, 9 yıldan beri de sıkmadık el bırakmayan bir kardeşinizim. Kendime güvendiğim için bu işe talip oldum. Teşkilatlarıma da güvenim sonsuz. Darıca’da AK Partili bir adayın başkan olması asıl meseledir. Bu coşku ve birliktelik 31 Mart akşamının müjdeleyicisidir."

haram-helal-cizgimiz-asil-hizmetimiz-olacak.jpg

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş