CHP Gebze adayını açıklıyor

CHP adaylarını bugün açıklayacak. CHP'nin Gebze'de Recep Dursun'u, Çayırova'da ise Selahattin Kaya'yı aday göstermesi bekleniyor.

CHP Gebze adayını açıklıyor
CHP Gebze adayını açıklıyor admin
Advert

Parti Meclisi, geçtiğimiz ay Sertif Gökçe (Derince), Yakup Törk (Darıca), Ahmet Çalık (Karamürsel), Kemal Memiş (Dilovası) ve İsmet İşeri (Gölcük) Belediye Başkan adayı olarak onaylanmıştı. Partisi Meclisi, bugün gerçekleştireceği toplantının ardından 7 ilçe belediye başkan adayını açıklayacak.
BÜYÜKŞEHİR BELİRSİZ
Bugün açıklanacak 7 ilçe belediye başkan adayı ile birlikte CHP’nin Kocaeli’ndeki 12 ilçe belediye başkan adayları açıklanmış olacak. Ancak Büyükşehir Belediye Başkan adayı belirsizliği sürüyor. CHP ve İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Büyükşehir adayı için sürdürülen ittifak görüşmeleri nedeniyle CHP Büyükşehir adayı yarın açıklanmayabilir.

SARIBAY ANKARA’YA GİTTİ
CHP Parti Meclisi, saat 13.00’te toplanacak. CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, toplantı öncesi genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmek için dün Ankara’ya gitti. Saat 17.00’da genel başkan Kılıçdaroğlu ile görüşen Sarıbay’ın, Büyükşehir Belediyesi CHP adaylarını bugün açıklayacak CHP Parti Meclisi, geçtiğimiz ay CHP Kocaeli Örgütü’nün 5 ilçe belediye başkan adayını açıklamıştı. Parti Meclisi yarın da 7 ilçe belediye başkan adayını açıklayacak.

CHP'nin Gebze'de Recep Dursun'u, Çayırova'da ise Selahattin Kaya'yı aday göstermesi bekleniyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte CHP'nin İstanbul ve Ankara adayları!
İşte CHP'nin İstanbul ve Ankara adayları!
İşte CHP'nin İzmit Adayı!
İşte CHP'nin İzmit Adayı!