Reklam

Adem Yavuz’a Modern Düğün Salonu

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in çok kapsamlı olarak hayat geçirdiği projelerin başında gelen Adem Yavuz Modern Kapalı Pazaryeri kompleksi içerisinde yer alan düğün salonu bölge halkının hizmetine açıldı.

Adem Yavuz’a Modern Düğün Salonu
Adem Yavuz’a Modern Düğün Salonu admin
Reklam

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in çok kapsamlı olarak hayat geçirdiği projelerin başında gelen Adem Yavuz Modern Kapalı Pazaryeri kompleksi içerisinde yer alan düğün salonu bölge halkının hizmetine açıldı. Modern Düğün Salonu için bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isteyen vatandaşlar 0533 038 78 06 nolu telefonu arayarak rezervasyonlarını gerçekleştirebilecek.

HİZMETE AÇILDI

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in en önemli projelerinden biri olan Adem Yavuz Modern Kapalı Pazar Yeri, bölge halkının tüm ihtiyaçları düşünülerek projelendirilerek imar edildi. Toplam 8386 metrekare alan üzerine inşa edilen olan Adem Yavuz Modern Kapalı Pazar’ında 11 adet dükkan ve diğer sosyal donatı alanları da yer alıyor. Toplam 86 araçlık otoparkının yanı sıra mahalle sakinlerinin kına, nişan ve düğün gibi etkinliklerini gerçekleştirebilecekleri modern düğün salonu 1015 metrekare alan ve 400 kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahip.

BİLGİ VE REZERVASYON

Bölgenin tüm ihtiyaçlarının düşünülerek hayata geçirilen Adem Yavuz Kapalı Pazar yeri kompleksi içerisinde yer alan Modern Düğün Salonu için bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isteyen vatandaşlar 0533 038 78 06 nolu telefonu arayarak rezervasyonlarını gerçekleştirebilecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş