Advert

Demirci’den Anlamlı Ziyaret

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, bireysel farklılığı olan ve geçtiğimiz günlerde ameliyat geçiren Kaan Töngel’i evinde ziyaret etti.

Demirci’den Anlamlı Ziyaret
Demirci’den Anlamlı Ziyaret admin

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, bireysel farklılığı olan ve geçtiğimiz günlerde ameliyat geçiren Kaan Töngel’i evinde ziyaret etti. Gebze Ticaret Odası Meclis Üyesi Baran Aydın ile birlikte Töngel ailesine ziyarette bulunan Demirci, Kaan ile güzel vakit geçirdi.

Geçirdiği ameliyat sonrası evinde istirahat eden 13 yaşındaki Kaan ile sohbet eden Demirci, Töngel ailesinin her zaman yanında olduklarını söyledi. Herhangi bir ihtiyaçta belediye olarak hazır bulunduklarını da hatırlatan Demirci, “Bireysel farklılığı olan her bir vatandaşımız bizim için çok önemlidir. Onların hayatlarında bir nebzede kolaylık sağlamak bizim asli görevimizdir. Tüm ihtiyaç sahiplerimize olduğu gibi özel kardeşlerimizde sahip çıkıyoruz.” dedi.

“Her Zaman Özel Kardeşlerimizin Yanındayız”

Bireysel farklılığı olan vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında 15 yılda büyük bir ilerleme kaydedildiğini aktaran Demirci, Türkiye’nin sosyal bir devlet olma yolunda önemli adımların atıldığını söyledi. Demirci, “Hükümetimizin özel kardeşlerimize yönelik yapmış olduğu devrim niteliğindeki projelerle birlikte biz de belediye olarak engelsiz şehir oluşturmak için büyük gayret sarfediyoruz. Sağlık, eğitim ve benzeri her türlü hizmete kolayca ulaşmaları için EKM Birimimiz ve tam teşekküllü engelli araçlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca özel öğrencilerimizin okula ve her türlü eğitim ihtiyacına erişmesi için servis imkanları sunuyoruz. Akülü araç temin ediyor ve şehrin belirli yerlerine yaptığımız şarj istasyonlarıyla hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz.” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş