Advert

Bıyık’tan partinin kurucularına ziyaret

AK Parti Darıca Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Bıyık, anlamlı bir uygulamaya imza attı ve partinin kurucuları olan isimler tek tek ziyaret ederek süreçle ilgili istişarelerde bulundu.

Bıyık’tan partinin kurucularına ziyaret
Bıyık’tan partinin kurucularına ziyaret admin

Yaklaşık 9 yıldır sürdürdüğü AK Parti Darıca İlçe Başkanlığı görevinden Darıca Belediye Başkan Aday Adaylığı için istifa eden ve partinin istifa izni vermesinin ardından aday adayı olarak sahaya çıkan Muzaffer Bıyık, yoğun bir tempoda seçim çalışmalarını sürdürüyor. Darıca’da dernek ve STK ziyaretlerinin yanı sıra kanaat önderleriyle de sürekli bir araya gelen Bıyık, bir yandan da hasta ve yaşlıları da ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.

KURUCULARA ANLAMLI ZİYARET

Yorulmak bilmeden gece gündüz partinin başarısı için çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayan AK Parti Darıca Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Bıyık, örnek bir uygulamaya da imza atarak AK Parti’nin Darıca’da kurucuları arasında yer alan isimler iş yeri ve ofislerinde ziyaret ediyor. Partililer tarafından da ahde vefa olarak görülen ve takdir toplayan bu ziyaretlerde Bıyık, partinin kurucularıyla aday adaylığı ve yerel seçimler için istişarelerde bulunup fikir alışverişi yapıyor. AK Parti’ye kuruluşundan bugüne hizmet eden isimleri unutmayan ve teker teker ziyaretler yapan Bıyık, “AK Parti’mize kurulduğu günden beri birçok büyüğümüzün emeği geçti. Partimizin bugünlere gelmesinde kurucularımızın büyük emekleri ve katkıları var. Genel Başkanımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın en önemli özelliklilerinden biri de ahde vefa göstermesidir. Kurucularımızın tecrübeleri bizim için çok önemli” ifadelerine yer vererek bu tür ziyaretlerin her zaman devam edeceğini söyledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş