Reklam

Pala: 'Darıca için hayallerim var'

AK Parti Darıca Belediye Başkan Aday Adayı Orhan Pala, yaptığı açıklamada Darıca'yla ilgili hayallerinin olduğunu ifade ederek 'Darıcayı, genç ilçemizi, Gençlerle gönül Belediyeciliğinde buluşturmak istiyorum' dedi.

Pala: 'Darıca için hayallerim var'
Pala: 'Darıca için hayallerim var' admin
Advert
AK Parti Darıca Belediye Başkan Aday Adayı Orhan Pala, yaptığı açıklamada Darıca'yla ilgili hayallerinin olduğunu ifade ederek 'Darıcayı, genç ilçemizi, Gençlerle gönül Belediyeciliğinde buluşturmak istiyorum' dedi. Pala, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Darıca için tabiki hayallerim var bu yaklaşık on yıllık bir hayal. Yalnız şunun altını çizmek isterim bu Belediye Başkanlığı hayali asla ve asla değildir. Bu ikisini kalın çizgilerle ayırırım. 
Darıcaya ne katabilirim bunun hayalidir. Bu işe soyunmuş her arkadaş birşeyler söylüyor birşeyler vadediyor ama
Aslolan samimiyettir, tevazudur, alçak gönüllü olmaktır. Sayın Genel  Başkanımız gençlik yıllarından beri bu çizgiden hiç ayrılmadı. Sonuç milletin gönlüne taht kurdu yetmedi İslam Coğrafyasındaki tüm milletlerin gönlüne girdi. 
Demekki insanın samimiyetine bakarken geçnişten gelen  zaman çizgisinede bakmak lazım. Bu manada çizgisini muhafaza etmiş biri olmaktan onur duyduğumuda ifade etmek isterim. Darıcayı, genç ilçemizi, Gençlerle gönül Belediyeciliğinde buluşturmak istiyorum."
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş