Advert
Reklam

AK Parti'de aday adayları bir arada

AK Parti SKM Başkanlığı ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasına kısa bir süre kala 12 ilçenin toplam 145 aday adayını bir araya getirdi.

AK Parti'de aday adayları bir arada
AK Parti'de aday adayları bir arada admin

AK Parti SKM Başkanlığı ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasına kısa bir süre kala 12 ilçenin toplam 145 aday adayını bir araya getirdi. Antikkapı’da gerçekleştirilen toplantıya aday adayları neredeyse eksiksiz katıldı. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, ilçe başkanları katıldı. Toplantının basına açık bölümünde İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, aday adaylarını uyardı ve adaylar açıklandığında herkesin kol kola girerek seçim çalışması yapmasını istedi. 

İL BAŞKANI UYARDI
Antikkapı’da gerçekleştirilen toplantıda aday adayları ilçelerine göre kendilerine ayrılan masalarda oturdu. Aday adayları basına açık bölümde konuşmazken, il başkanın konuşmasını ardından aday adaylarının temennileri alındı. İl başkanı Abdullah Eryarsoy, kahvaltının ardından yaptığı açıklamada hem aday adaylarını uyardı, hem de birlik ve beraberliğe davet etti. Aday adayı sayısının fazla olmasına rağmen çok güzel bir süreç yaşadıklarını söyleyen Eryarsoy, “Eşi benzeri olmayan, örnek olacak bir seçim çalışmasını hep birlikte çalışacağız. 

BİZDE KAYBEDEN YOK
Genel merkezimizin zorlanacağı konu bu kadar güçlü aday adayları arasında seçim yapmasıdır. Tüm aday adaylarımız belediye başkanlığını yapacak etkinliktedir. Adaylarımız açıklandığında 31 Mart’a kadar el ele kol kola çalışacağız. Bizde siyasettin kaybedeni yoktur, hep birlikte kazananı vardır. Vatandaşımızın gönlüne gidecek köprüleri inşa etmeliyiz. Yollarımız taşlı olsun ama gönüllerimiz bir olsun. O zaman kol kola yürürsünüz. 

ONURUMUZU KORUYACAĞIZ
Bizim temel önceliğimiz insanlığın onurunu korumaktır. Birbirimizin onurunu ve hukukunu korumamız lazım. Eğer bunu yapamazsak halkımızın onurunu ve hukukunu koruyamayız. Bu aynı zamanda dünyadaki mazlumlar için de önemlidir. Şehrimize, ülkemize, coğrafyamıza, insanlığa karşı sorumluyuz. Yakın zamanda yaşadığımız sorunların müdahale etmeseydik neler olacağını biliyorsunuz. Daha çok kenetlenmeli ve daha çok birlik içinde olmalıyız. 

KÜSEN OLMAYACAK
Girdiği her seçimde oylarını yükselten AK Parti teşkilatlarını kimse anlayamadı.
Bizim teşkilatlarımızda edep, haya vardır. Bizim teşkilatlarımızda birlik ve beraberlik vardır. Bunun için hep birlikte yekvücut olup kazanacağız. Bizim siyasetimiz muhabbet ve gönül siyasetidir. Hiçbir arkadaşımız bu anlayışın dışında kalmayacaktır. Hiçbir aday adayımız aday gösterilmediği için küsmez” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Dursun: 'Köylü hem üretecek hem kazanacak'
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş
Kocaeli’de konut satışlarında düşüş